Вівторок, 17.10.2017, 13:00

Відповідальні

Відмітка про виконання

1.

Проводити інструктажі з працівниками ДНЗ:

-вхідний; первинний, на робочому місці;

-повторний, на робочому місці;

-позаплановий, цільовий.

при прийомі на роботу

2 рази на рік

при потребі.

завідувач,

завгосп

2.

Всім працівникам дошкільного закладу суворо дотримуватись вимог техніки безпеки у групах і на ділянках дошкільного закладу, виконувати вимоги інструкцій з охорони праці, посадові інструкції.

3.

Створювати належні умов щодо цивільного захисту дітей і персоналу дошкільного навчального закладу.

4.

Дотримуватись періодичності навчання керівного складу ДНЗ на курсах підвищення кваліфікації керівних кадрів у сфері ЦЗ.

відповідно до планів місцевих органів управління освіти

5.

Урізноманітнити роботу з дітьми по дотриманню правил дорожнього руху, пожежної безпеки, поведінки в надзвичайних ситуаціях, отримання початкової правової освіти, прищеплення норм здорового способу життя, формування валеологічного світогляду та валеологічного розвитку.

педагоги,

музкерівн.

6.

Планувати і проводити освітньо-виховну роботи щодо формування у дітей уявлень про можливі небезпеки природного і техногенного характеру і відпрацювання стереотипів поведінки при надзвичайних ситуаціях.

педагоги

7.

В кожній віковій групі оновити інформаційний матеріал з охорони життя і здоров’я дітей, правового виховання, забезпечити наявність тематичного ігрового матеріалу, який надав би можливість відпрацювати стереотипи поведінки в умовах загрози і виникнення надзвичайних ситуацій

протягом 09.2017

8.

Поповнювати картотеку практичного та теоретичного матеріалу з питань охорони життя та безпеки життєдіяльності дітей, їх правового виховання.

вихователь-методист

9.

Проводити заходи агітаційно-пропагандистського характеру з питань надзвичайних ситуацій і захисту від їх наслідків серед батьків та залучати їх до участі в заходах із питань захисту життя і здоров’я при надзвичайних ситуаціях.

вихователь-методист,

10.

Підготувати та провести Тиждень з охорони праці.

04.2018

вихователь-методист, вихователі, музкерівник

11.

Оновити інформаційні матеріали з безпеки життєдіяльності дітей для роботи з батьками.

10.2017

12.

Використовувати територію ДНЗ з метою закріплення навиків поведінки у дітей в умовах загрози і виникнення надзвичайних ситуацій

вихователь-методист,

13.

Залучати працівників поліції, служби з надзвичайних ситуацій до проведення різноманітних заходів щодо охорони життя і здоров’я дітей.

вихователь-методист

14.

Перевірка всіх приміщень ДНЗ, території з метою виявлення небезпечних предметів, що загрожують життю і здоров’ю дітей

щоденно

двірник,

завгосп

Що таке безпека дитини?

Безпека – це:

• знання дітей-дошкільників про певні небезпечні ситуації та людей, які можуть загрожувати здоров'ю та життю, уміння правильно поводитися у різних ситуаціях;
  • навички самостійних рішень у певних надзвичайних ситуаціях.

Базовий компонент дошкільної освіти передбачає вимоги щодо безпеки життєдіяльності дітей у освітній лінії «Особистість дитини».

Зміст освіти  «Безпека життєдіяльності» -  дитина диференціює поняття «безпечне» і «небезпечне», усвідомлює важливість безпеки життєдіяльності (власної  та інших людей). Знає правила безпечного перебування вдома, в дошкільному закладі, на вулиці, на воді, льоду, ігровому, спортивному майданчиках. Орієнтується у правилах поводження з незнайомими предметами та речовинами; пожежної та електробезпеки; користуванні транспортом; в основних знаках дорожнього руху тощо. Знає та може скористатися номером телефону основної служби допомоги (пожежна, медична, міліція); усвідомлює, до кого можна звернутись у критичній ситуації. Володіє навичками безпечної поведінки при агресивному поводженні однолітків або дорослих.

Освітньо-виховну роботу з дошкільниками проводимо у таких напрямках:

• життя серед людей, у природному та предметному середовищі;
  • правила поведінки з вогнем;
  • безпечні та небезпечні вулиці та дороги;
  • виховання вміння надавати собі та іншим допомогу у випадку необхідності.