Електронна реєстрація

УЖГОРОДСЬКА МІСЬКА РАДА

24.03.2021                    Ужгород                                № 138

Про електронну реєстрацію дітей
у комунальні заклади дошкільної освіти та
дошкільні відділення закладів загальної
середньої освіти Ужгородської міської ради

Керуючись підпунктом 4 пункту «б» статті 32, пунктом 2 частини другої статті 52, частиною шостою статті 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до законів України «Про освіту», «Про дошкільну освіту», «Про захист персональних даних», постанов Кабінету Міністрів України 12.03.2003 № 305 «Про затвердження Положення про заклад дошкільної освіти», 13.09.2017 № 684 «Про затвердження Порядку ведення обліку дітей дошкільного, шкільного віку та учнів», рішення виконкому 23.12.2020 № 439 «Про закріплення території обслуговування за закладами освіти міста Ужгород», з метою організації електронної реєстрації дітей у комунальні заклади дошкільної освіти та дошкільні відділення закладів загальної середньої освіти міської ради, виконком міської ради ВИРІШИВ:

1. Затвердити Порядок електронної реєстрації дітей у комунальні заклади дошкільної освіти та дошкільні відділення закладів загальної середньої освіти Ужгородської міської ради, що додається.
2. Установити, що Порядок електронної реєстрації дітей у комунальні заклади дошкільної освіти та дошкільні відділення закладів загальної середньої освіти Ужгородської міської ради поширюється на заявників, які бажають зареєструвати дітей у комунальні заклади дошкільної освіти та дошкільні відділення закладів загальної середньої освіти Ужгородської міської ради з 1 квітня 2021 року.
3. Прийом електронних заяв для реєстрації дітей у комунальні заклади дошкільної освіти та дошкільні відділення закладів загальної середньої освіти Ужгородської міської ради розпочати з 1 квітня 2021 року на офіційному вебсайті Ужгородської міської ради.
4. Електронні заявки, подані згідно з рішенням виконкому 08.11.2017 № 362 «Про електронну реєстрацію дітей дошкільного віку до ДНЗ та НВК м. Ужгород» до 1 квітня 2021 року, повторної реєстрації не потребують.
5. Визнати таким, що втратило чинність, рішення виконкому 08.11.2017 № 362 «Про електронну реєстрацію дітей дошкільного віку до ДНЗ та НВК м. Ужгород».
6. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови В. Борця.

Міський голова                                Богдан АНДРІЇВ

Зареєструвати дитину  можна за цим посиланням:   https://geo.radauzgorod.gov.ua/servise