» Меню сайту

» Статистика

Електронна реєстрація

 

ЗАТВЕРДЖЕНО

Рішення виконкому

08.11.2017р.№362

Правила

електронної реєстрації дітей до дошкільних навчальних
закладів та дошкільних груп навчально виховних комплексів міста Ужгород

Електронна реєстрація заявки на зарахування дитини у дошкільний навчальний заклад чи дошкільні групи НВК передбачає внесення інформації про дитину до загальноміської бази даних. Важливим завданням цієї бази даних є облік дітей дошкільного віку.

Електронна реєстрація є обов’язковою для того, щоб дитина могла бути зарахована до ДНЗ чи в дошкільні групи НВК. Вона здійснюється шляхом заповнення спеціальної електронної форми на офіційному веб-порталі Ужгородської міської ради через рубрику «Кабінет ужгородця».

При оформленні заявки батьки або особи, що їх заміняють повинні надавати правдиву і достовірну інформацію, в іншому випадку заявка не буде чинною та не буде прийнята.

Для того, щоб зареєструвати дитину в черзі на зарахування у ДНЗ чи дошкільні групи НВК у рубриці «Кабінет ужгородця» необхідно зайти в розділ «Реєстрація до ДНЗ» і вибрати поле «Реєстрація». В електронній заявці необхідно заповнити усі поля, які пропонуються. Дані, занесені до форми, доступні лише для батьків, крім загального стану черги.

Інформація про пільги вноситься лише при їх наявності в момент реєстрації відповідно до документів про зазначену пільгу, які слід буде надати при зарахуванні. У разі навмисно внесених некоректних даних до заяви та внесеної некоректно пільги, яка не підтверджується відповідними документами у період реєстрації, право на зарахування дитини втрачається і здійснюється реєстрація знову у чергу згідно з поточною датою, під час якої виявлено невідповідність підтверджуючих документів до заяви.

Під час електронної реєстрації дитини можна зареєструвати електронну заявку в два ДНЗ.

Відмова заявнику у реєстрації відомостей надається автоматично, якщо заявлена особа вже зареєстрована у двох навчальних закладах.

Реєстрація до вікових груп здійснюється станом на 1 вересня року, обраного в заявці.

Присвоєння порядкових номерів реєстрації здійснюється в порядку черговості за віковою групою кожного ДНЗ та НВК при формуванні заявки на дитину. Дата та час реєстрації не підлягає зміні за жодних умов.

При успішній реєстрації заявки встановлюється статус «Зареєстровано в черзі» – присвоюється порядковий номер в реєстрі відповідно до дати та часу обробки заявки.

Батьки, або особи які їх замінюють повинні обов`язково записати код заявки, який з`являється при успішній реєстрації заявки. Цей код є ключем для перегляду статусу заявки та потрібний для того, щоб роздрукувати реєстраційну картку про встановлення статусу щодо можливості зарахування в навчальний заклад.

Зареєстрована заявка отримує порядковий номер, відповідно до кількості раніше поданих інших заявок.

Переглянути загальний стан черги та перевірити, під яким номером зареєстрована дитина у вибраному дошкільному навчальному закладі можна у розділі «Реєстрація», вибравши тип, назву закладу, у якому було створено заявку та відповідну вікову групу.

При наявності вільного місця у закладі, заявці присвоюється новий статус «Є можливість зарахування» і на мобільний телефон, вказаний при реєстрації, здійснюється автоматичне розсилання повідомлень з текстом «Є можливість зарахування».

У разі встановлення статусу «Є можливість зарахування» заявник зобов’язаний протягом 15 календарних днів подати керівнику навчального закладу усі необхідні документи для зарахування, передбачені п.6 Положення Про дошкільний навчальний заклад від 12.03.2003 року № 305 (зі змінами):

- заява батьків або особи, яка їх замінює;

- медична картка про стан здоров'я дитини (ф. № 026/о);

- довідка дільничного лікаря про епідеміологічне оточення;

- свідоцтво про народження;

- реєстраційна картка про встановлення статусу щодо можливості зарахування в даний заклад, яка роздруковується з розділу «Статус заявки»;

- для пільгової категорії – документ, що підтверджує пільги відповідно до п. 3. 8 Положення про електронну реєстрацію.

Прийом дітей до ДНЗ груп компенсуючого типу (санаторних та спеціальних) здійснюється відповідно до абзацу 2 п. 6 Положення про дошкільний навчальний заклад від 12.03.2003 року № 305 (зі змінами) при наявності висновку психолого-медико-педагогічної консультації або заключення лікувально-контрольної комісії лікувального закладу чи тубдиспансеру, направлення управління освіти Ужгородської міської ради та пакету документів, передбачених п. 3.3 Положення, за умови попереднього внесення дитини до списків загальної міської електронної реєстрації.

Остаточне зарахування дитини до ДНЗ чи дошкільної групи НВК здійснюється керівником у відповідності до поданих документів на підставі наказу.

Черга автоматично скасовується, встановлюється статус заявки «Відхилено» і впродовж 10 робочих днів відомості видаляються з черги, у випадку:

  • порушення термінів подачі заяви на зарахування та переліку документів;
  • у разі відсутності документів, які підтверджують пільги;
  • у разі вікової невідповідності;
  • у разі фальсифікації персональних даних в заявці (ПІБ, дата народження, серія та номер свідоцтва про народження, місця реєстрації).

Батьки , які не отримали статус « Є можливість зарахування» дитини через відсутність місць, можуть залишити її у черзі до появи вільного місця. У цьому разі дитина буде автоматично перенесена в чергу на наступний рік.

У разі зміни протягом року статусу на «Є можливість зарахування» дітям, які зареєстровані в групу раннього віку, батьки мають право відмовитися до вересня наступного року, за ними залишається їх поточний номер в реєстрі і можливість зарахування в серпні-вересні наступного року.

За батьками залишається право, видалити дані своєї дитини із черги даного ДНЗ чи НВК, однак для цього їм необхідно звернутися в управління освіти Ужгородської міської ради (пл. Жупанатська, 3) та написати відповідну заяву. Дитина буде видалена з черги, а батьки зможуть зареєструвати її до іншого ДНЗ чи НВК. При цьому дата реєстрації заявки буде змінена на поточну дату подання.

.

Керуючий справами виконкому О. Макара

» Вхід на сайт


» Пошук

» Архів записів

Бегущая строка

 

» Офіційні сайти
MONU.jpg zak.gif osv.jpg


Copyright MyCorp © 2020