» Статистика

Пам`ятка для батьків, дитина яких вперше піде до дитячого садка

Правила для батьків майбутніх вихованців

КОЖНА РОДИНА ЖИВЕ ЗА СВОЇМИ ПРАВИЛАМИ ТА ТРАДИЦІЯМИ. У ВЕЛИКІЙ РОДИНІ — ДИТЯЧОМУ САДКУ — ТАКОЖ Є ОБОВ’ЯЗКОВІ ДЛЯ ВСІХ ПРАВИЛА І ТРАДИЦІЇ. САМЕ ВОНИ ДОПОМАГАЮТЬ ОРГАНІЗОВУВАТИ БЕЗПЕЧНЕ ТА ЦІКАВЕ ЖИТТЯ ДІТЕЙ

Шановні батьки!

Просимо вас дотримуватися цих правил і полегшити перше входження вашої дитини у великий світ.

- Завжди відгукуйтеся позитивно про дитячий садок та вихователів у присутності дитини, навіть у тих випадках, якщо вам щось не подобалося. Ніколи не залякуйте дитину дитячим садком.

- Одягайте дитину в чистий, зручний одяг. Взуття має відповідати розміру ноги дитини та санітарно-гігієнічним вимогам. Щоб дитина навчилася себе обслуговувати, застібки на одязі та взутті мають бути доступними для її самостійних дій.

- Приводьте в заклад дошкільної освіти здорову дитину. Повідомляйте про хворобу дитини та інші причини її відсутності чи спізнення до 9:00 год.

- Своєчасно виявляйте перші ознаки хвороби чи нездужання дитини, тілесні ушкодження. Повідомляйте вихователів і медичну сестру про самопочуття дитини, надзвичайні випадки та їхні наслідки — падіння, синці, подряпини тощо.

- Звертайтеся до медичного працівника за консультацією або медичною допомогою, якщо під час ранкового прийому в дитини виявлені ознаки хвороби чи нездужання.

 

 


 

- Передавайте дитину вранці безпосередньо вихователю або іншому працівникові закладу дошкільної освіти, який приймає дітей. Не відправляйте дитину саму без супроводу дорослого навіть від воріт закладу.

- Забирайте дитину увечері додому самостійно і вчасно. Вихователь зобов’язаний передати дитину безпосередньо батькам або іншій особі, що прийшла за нею за їхнім дорученням. Доручення батьки мають оформити письмово.

- Вихователь не має права віддавати дитину неповнолітнім, незнайомим дорослим, або особам у нетверезому стані.

- Не вдягайте дитині коштовних прикрас, як-от сережки, ланцюжок тощо. Вихователь не відповідає за збереження речей, лише — за життя та здоров’я дитини.

- Звертайтеся до директора, вихователя-методиста, практичного психолога або іншого працівника закладу дошкільної освіти, якщо в дитини є проблеми, а у батьків — будь-які запитання щодо перебування дитини в дитячому садку. Не доручайте розв’язувати проблеми дитини іншим особам, які не є учасниками освітнього процесу.

- Зауважте, що відповідно до Положення про дошкільний навчальний заклад, учасниками освітнього процесу є працівники закладу, діти та їхні батьки, або особи які їх замінюють. Лише вони можуть долучатися до розв’язання будь-яких проблем, що виникають.

- Дбайте про здоров’я та інтереси дитини. Якщо забираєте її впродовж дня, враховуйте час режимних моментів — обід, сон, вечеря, заняття гуртків тощо.

- Зважайте, що у кожної дитини індивідуальний перебіг адаптації до дитячого садка. Аби скоротити її строк та полегшити перебіг, дотримуйтеся вдома, зокрема у вихідні та святкові дні, розпорядку дня, подібного до розпорядку дня в дитячому садку: підйом о 7:00, денний сон з 13:00 до 15:00.

ПАМ’ЯТАЙТЕ! ЛИШЕ ВІД НАС ІЗ ВАМИ ЗАЛЕЖИТЬ, ЯК ШВИДКО ДИТИНА АДАПТУЄТЬСЯ ДО УМОВ ЗАКЛАДУ ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ, ЧИ ІЗ ЗАДОВОЛЕННЯМ ВІДВІДУВАТИМЕ ЙОГО.
 

Анкета(вивчення запитів батьків)

Шановні батьки!

Ваша дитина відвідує дошкільний заклад.

Ми хочемо, щоб час, який вона проводить у дитячому садку, був для неї радісним і щасливим. Тому сподіваємося на співробітництво і досягнення повного взаєморозуміння з Вами в питаннях виховання.

Для нас важливо знати Вашу думку про те, що Ви вважаєте найбільш значущим для своєї дитини.

1. Прізвище, ім'я по батькові( тата, мами)

2. Ім'я дитини, вік

3. Чи є в сім'ї ще діти? (Так- Ні- Іноді)

4. Чи стежите Ви за статтями в журналах, програмами радіо і телебачення з питань виховання? Чи читаєте книги цієї тематики? (Так -Ні -Іноді )

5. Чи одностайні Ви з дружиною (чоловіком) у питаннях виховання дитини? (Так -Ні -Іноді )

6. Кого Ви вважаєте відповідальним за виховання дитини?

- сім’я

- соціальне середовище

- дошкільний заклад

7. Ваша дитина саме така, про яку Ви мріяли, чи Вам хочеться багато в чому її змінити? (Так- Ні -Іноді )

8. Чи часто на деякі вчинки дитини Ви реагуєте криком, а потім жалкуєте про це? ( Так- Ні- Іноді )

9. Чи доводиться Вам просити пробачення у дитини за свою пове­дінку? ( Так -Ні -Іноді )

10. Чи вважаєте Ви, що розумієте внутрішній світ дитини? ( Так- Ні)

Дякуємо!


 


» Вхід на сайт


» Пошук

» Архів записів

Бегущая строка

 

» Офіційні сайти
MONU.jpg zak.gif osv.jpg


Copyright MyCorp © 2024