Неділя, 17.12.2017, 16:37
Головна | Пам`ятка для батьків, дитина яких вперше піде до дитячого садка | Реєстрація | Вхід

Сформуйте у себе позитивне ставлення до дитячого садка, налаштуйте себе на те, що дитині буде добре, її буде доглянуто, оточено увагою, вона отримує підтримку.

Уникайте будь-яких негативних розмов у сім’ї про дитячий садок у присутності дитини, оскільки вони можуть сформувати у неї негативне ставлення до відвідування дитячого садка.

Створіть спокійний, безконфліктний клімат у сім’ї. Заздалегідь потурбуйтеся про те, розпорядок для дитини вдома був наближеним до розпорядку дня у дитячому садку (ранній підйом, час денного сну, прийоми їжі, прогулянки).

Ознайомтеся з режимом харчування та меню у дитячому садку.

Навчайте дитину їсти не перетерті страви, пити з чашки, привчайте тримати ложку.

Відучіть дитину від підгузків. Виховуйте у неї потребу проситися до туалету.

Учіть дитину впізнавати свої речі: білизну, одяг, взуття, носовичок.

Учіть гратися іграшками. Скажімо, ляльку можна годувати, колисати, гойдати; пірамідку— збирати, розбирати.

Привчайте дитину після гри класти іграшки на місце.

Пограйтеся вдома у дитячий садок з ляльками: погодуйте їх, почитайте казку, поведіть на прогулянку, покладіть спати.

Виховуйте у дитини позитивний настрій та бажання спілкуватися з іншими дітьми.

Тренуйте систему адаптаційних механізмів у дитини — привчайте її до ситуацій, в яких потрібно змінювати форми поведінки.

Підготуйте для малюка індивідуальні речі: взуття та одяг для групи, 2-3 комплекти змінної білизни,носовичок.

Повідомте медичну сестру про стан здоров’я вашого малюка.

Дайте дитині до дитячого садка улюблену іграшку.