Літній оздоровчий період 2019-2020

З 1 червня по 31 серпня 2020 року в  закладі дошкільної освіти №6 "Сонечко" проводиться літній оздоровчий період.
   Літньо-оздоровча кампанія до зняття карантинних обмежень буде проводитись згідно постанови Кабінету Міністрів України від 20.05.2020 № 392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та етапів послаблення протиепідемічних заходів», постанови Головного державного санітарного лікаря України від 21.05.2020 № 25 «Про затвердження Тимчасових рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів у закладах дошкільної освіти на період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби COVID-19», листа Міністерства освіти і науки України № 1/9-269 від 22.05.2020 «Щодо відновлення діяльності закладів дошкільної освіти», Санітарного регламенту для дошкільних навчальних закладів, затвердженого наказом Міністерства охорони здоров’я України від 24.03.2016 № 234, наказу МОЗ України та МОН України від 17.04.2006 № 298/227 «Про затвердження Інструкції з організації харчування дітей у дошкільних навчальних закладах».
     Після зняття карантинних обмежень літньо-оздоровча компанія буде проводитись згідно завдань та розробленого плану роботи на літній оздоровчий період 2019-2020 н.р.
    Проведення літнього оздоровлення передбачає розв’язання освітніх завдань, що досягалось організацією змістовної діяльності дітей.
    З метою збереження та зміцнення здоров’я кожного вихованця систематично проводяться інструктажі з усіма категоріями працівників. Педагоги ознайомлені з посадовими інструкціями, з нормами дотримання техніки безпеки під час проведення прогулянок.
  У дитячому садку створені безпечні умови для дітей під час літнього оздоровлення, з дітьми планується проводення занять з питань засвоєння правил дорожнього руху, пожежної безпеки, отруєння рослинами та грибами.  З вихованцями планується проведення роботи з ігрової, трудової, природо-дослідницької діяльності за допомогою різноманітних методів та прийомів: спостереження, досліди, ігри (рухливі, народні, ігри-забави, дидактичні, ігри з піском та водою тощо), розваги, спортивні свята, різноманітні конкурси, виставки. Прогулянки в режимі дня будуть займати основне місце, їх кількість та умови проведення відповідають санітарним нормам.