Неділя, 17.12.2017, 16:44
Головна | Новини | Реєстрація | Вхід

17.10.2017 р. було проведено методичне об`єднання для вихователів-методистів ДНЗ та голів методичних об`єднань ДНЗ на тему: "Педагог нової формації: концептуальні засади саморозвитку педагогів у ДНЗ". Даний захід підготовлений вихователем-методистом ДНЗ№6 Бабидорич Наталією Василівною та проводився у вигляді тренінгу.

07.11.2017р. відбувся семінар-практикум "Розвиток звязного мовлення дітей засобами інноваційних технологій".

Мета: продовжити роботу семінару-практикуму щодо удосконалення знань педагогів з формування комунікативної компетенції дітей дошкільного віку шляхом використання інтерактивних методів та прийомів мовленнєвого розвитку дошкільнят.

У теоретичній частині вихователь-методист Бабидорич Н.В. виступила із презентацією «Використання схем-моделей для навчання дітей описовим розповідям»; у практичній частині вихователь Фабрицій Н.М. провела відкритий показ заняття з використання схем-моделей під час складання дітьми описових розповідей.