«З Україною в серці»

22 серпня 2019 року до Дня Державного Прапора було проведено тематичні заняття, бесіди, заходи під назвою «З Україною в серці». Педагоги пояснили дітям символічне значення кольорів Державного Прапора України, діти слухали вірші про Україну, відгадували загадки, дізнавались інформацію про символи нашої Держави.

23 серпня 2019 року в ЗДО6 відбулося музично-спортивне свято для дошкільнят "Україна назавжди".

На святі були присутні діти всіх вікових груп,батьки, гості.
Звучав гімн України,
патріотичні пісні. Українські народні пісні, ігри - забави, хороводи, таночки, вірші сплели віночок українського дошкілля.

Свято відбулося на свіжому повітрі. Колорит барвистого літа доповнив веселий настрій учасників свята.

Завершилось свято виготовленням символічних поробок на свіжому повітрі на тему «Символи України».

Метою цих заходів було виховувати патріотичні почуття у дітей до своєї країни, символів України: прапора, герба та гімну, до національного вбрання; розвивати вміння уважно слухати музику, співати та виразно читати вірші; сприяти розвитку у дітей акторських здібностей.