Субота, 26.05.2018, 10:49
Головна | Організація харчування | Реєстрація | Вхід

Однією з умов збереження та зміцнення здоров’я дитини, підвищення опору її організму до хвороб, і як наслідок успішності у навчанні є повноцінне харчування. Саме тому адміністрацією закладу приділяється велика увага даному питанню.

Організація харчування здійснюється у відповідності до Інструкції з організації харчування дітей у дошкільних навчальних закладах, затвердженої наказами МОН і МОЗ України 17.04.2006р. №298/227, Постанови КМУ „Про затвердження норм харчування у навчальних та оздоровчих закладах” №1591 від 04.11.2004р. На початку навчального року видається наказ „Про організацію харчування дітей”, в якому призначаються відповідальні особи за організацію харчування дітей. Відповідальними особами за організацію харчування дітей є керівник, медична сестра, завгосп, кухарі. У закладі створено комісію із контролю за організацію харчування, яка веде постійний контроль за додержанням вимог Інструкції. Загальний контроль і керівництво здійснює керівник. Питання організація харчування дітей обговорюється на виробничих нарадах та раді дошкільного закладу.

Постачання продуктів харчування здійснюється централізовано організаціями та фірмами, що виграли тендери.

Вартість харчування:

• з 1 січня 2018 року введено в дію грошову норму харчування дітей у дошкільних навчальних закладах загального розвитку та комбінованого типу, дошкільних групах навчально-виховних комплексів 43 (сорок три) гривні в день.
  • встановлено, що батьки або особи, які їх замінюють, вносять плату за харчування дітей у закладах дошкільної освіти та дошкільних групах НВК з розрахунку:  50% сплачують батьки, 50% - з міського бюджету

В ДНЗ організоване чотириразове харчування (Наказ № 403 від 16.08.2006 р. управління освіти Ужгородської міської ради).

У своїй роботі ми керуємося такими принципами: