Вівторок, 17.10.2017, 13:00
Головна | Організація харчування | Реєстрація | Вхід

Однією з умов збереження та зміцнення здоров’я дитини, підвищення опору її організму до хвороб, і як наслідок успішності у навчанні є повноцінне харчування. Саме тому адміністрацією закладу приділяється велика увага даному питанню.

Організація харчування здійснюється у відповідності до Інструкції з організації харчування дітей у дошкільних навчальних закладах, затвердженої наказами МОН і МОЗ України 17.04.2006р. №298/227, Постанови КМУ „Про затвердження норм харчування у навчальних та оздоровчих закладах” №1591 від 04.11.2004р. На початку навчального року видається наказ „Про організацію харчування дітей”, в якому призначаються відповідальні особи за організацію харчування дітей. Відповідальними особами за організацію харчування дітей є керівник, медична сестра, завгосп, кухарі. У закладі створено комісію із контролю за організацію харчування, яка веде постійний контроль за додержанням вимог Інструкції. Загальний контроль і керівництво здійснює керівник. Питання організація харчування дітей обговорюється на виробничих нарадах та раді дошкільного закладу.

Постачання продуктів харчування здійснюється централізовано організаціями та фірмами, що виграли тендери. Вартість харчування:

з 2 лютого 2015 року  розмір плати батьків за харчування дитини у відповідності до рішення виконкому 16.01.2015 №14 становить  60%, 40% - з міського бюджету;

з 2 березня 2015 року  харчування дітей здійснюватиметься у відповідності до грошових норм, затверджених рішенням виконкому Ужгородської міської ради 16.01.2015р №14:

• в дошкільних навчальних закладах загального розвитку та комбінованого типу  22 (двадцять дві) гривні 00 копійок,з яких батьки сплачують 13 гривень 20 копійок, з міського бюджету 8 гривень 80 копійок.

В ДНЗ організоване чотириразове харчування (Наказ № 403 від 16.08.2006 р. управління освіти Ужгородської міської ради).

У своїй роботі ми керуємося такими принципами: