Понеділок, 23.07.2018, 01:18
Сайт ЗДО№6 "Сонечко" м.Ужгорода
Головна | Організація освітнього процесу | Реєстрація | Вхід

Освітній процес в ЗДО №6 здійснюється в межах Базового компонента дошкільної освіти в Україні за :

1) програмою розвитку дітей старшого дошкільного віку  " Впевнений старт"; 2017

2) програмою розвитку дитини дошкільного віку   "Українське дошкілля"; 2017

ДНЗ №6 організовує освітній процес за такими напрямами:
художньо-естетичний;

екологічний;

музичний;

народознавчий

Пріоритетними завданнями на 2017-2018 навчальний рік є:

І. Продовжити роботу щодо організації сучасного освітнього середовища дошкільного навчального закладу, сприятливого для формування гармонійно розвиненої особистості дитини.

ІІ. Продовжити розвивати комунікативно-мовленнєву активність дітей дошкільного віку інтерактивними та ефективними методами мовленнєвої роботи.

ІІІ. Продовжити вдосконалювати роботу щодо національно-патріотичного виховання дошкільників шляхом формування любові та бережного ставлення до природи рідного краю,створення відповідних умов для ефективної реалізації завдань з національно-патріотичного виховання дітей та активізації творчого потенціалу педагогів.

IV. Забезпечення наступності між дошкільним закладом та початковою школою.