Основні завдання ДНЗ №6 на 2018-2019 навчальний рік

і літній оздоровчий період

І. Продовжити роботу по впровадженню освітніх стратегій соціалізації особистості громадянського суспільства з метою створення фундаменту успішності дитини в умовах нової української школи.

ІІ. Організація оптимального предметно-просторового розвивального середовища щодо формування навичок безпечної поведінки дошкільників.

ІІІ. Розвивати у кожного педагога прагнення до самоосвіти, саморозвитку, підняття рівня педагогічної майстерності шляхом впровадження в педагогічну діяльність інноваційних технологій, досвідів роботи інших педагогів з метою вдосконалення організації освітнього процесу.

IV. Інтеграція суспільного та родинного виховання у розвитку творчих здібностей і креативності дітей через нетрадиційні засоби образотворчого мистецтва.