Витяг із Освітньої програми ЗДО№6 "Сонечко" на 2022-2023 н.р.

Організація освітнього процесу в ЗДО №6 «Сонечко» у 2022/2023 навчальному році буде здійснюватися відповідно до власної концепції за пріоритетними напрямами – гуманітарний, фізкультурно-оздоровчий та буде спрямована на реалізацію таких завдань:
- створення умов для фізичного, духовного, психічного, та соціального благополуччя дітей;
- вдосконалення якості освітнього процесу шляхом системного аналізу та вирішення завдань формування соціально-моральних цінностей особистості;
- сприяння підвищенню професійної майстерності педагогів шляхом самоосвіти та участі у різних формах методичної роботи;
 - впровадження сучасних методів та інноваційних технологій у взаємодії з родинами вихованців, з метою забезпечення запитів батьків, надання допомоги у вихованні і розвитку дітей.