Неділя, 17.12.2017, 16:50
Головна | Витяг із річного плану роботи ДНЗ №6 на 2017-2018 н.р. | Реєстрація | Вхід

Основні завдання ДНЗ №6 на 2017-2018 навчальний рік

і літній оздоровчий період

І. Продовжити роботу щодо організації сучасного освітнього середовища дошкільного навчального закладу, сприятливого для формування гармонійно розвиненої особистості дитини.

ІІ. Продовжити розвивати комунікативно-мовленнєву активність дітей дошкільного віку інтерактивними та ефективними методами мовленнєвої роботи.

ІІІ. Продовжити вдосконалювати роботу щодо національно-патріотичного виховання дошкільників шляхом формування любові та бережного ставлення до природи рідного краю,створення відповідних умов для ефективної реалізації завдань з національно-патріотичного виховання дітей та активізації творчого потенціалу педагогів.

IV. Забезпечення наступності між дошкільним закладом та початковою школою.