27.08.2019 р.  Засідання педагогічної ради №1 «Організація діяльності ЗДО №6 «СОНЕЧКО» у2019-2020 н.р. »

Порядок денний:

1. Підведення підсумків літньої оздоровчої кампанії.

2.Обговорення та затвердження плану роботи ЗДО №6 «Сонечко» на 2019-2020 н.р.

3. Про організацію роботи в закладах дошкільної освіти у 2019-2020 н.р.
4. Затвердження програми, за якою працюватиме заклад дошкільної освіти, форми планування освітньо-виховної роботи, розпорядку дня, розкладу навчальної діяльності.

28.11.2019 р. Засідання педагогічної ради №2  «Головний пріоритет – здорова дитина».

1. Виконання рішень попередньої педради.

2. Вправа «Коло здоров’я» (налаштування).

3. Про реалізацію принципу оздоровчої спрямованості освітнього процесу в ЗДО.

4. Про системний підхід до організації фізкультурно-оздоровчої роботи з дошкільниками (довідка).

5. Про впровадження ефективних здоров’язбержувальних технологій у роботу з дітьми (проблема по колу).

21.02.2020р. Засідання педагогічної ради №3  " Вдосконалення роботи з формування сенсорно-пізнавальної і математичної компетентностей дітей дошкільного віку".

1.Про виконання рішень попередньої педагогічної ради

2. Про результати комплексного вивчення стану формування сенсорно-пізнавальної і математичної компетентності дошкільників.

3. Розвиток пізнавальних здібностей в ігровій діяльності дошкільників.

4. Збагачення сенсорно-пізнавального простору. Про підсумки огляду-конкурсу по виготовленню кращих посібників для осередка «Пізнайко» (підсумок)

29.05.2020 р. Засідання педагогічної ради №4  " Про підсумки роботи закладу дошкільної освіти за 2019 - 2020 н.р."

1.Інформація про виконання рішень попередньої педради.

2. Про підсумки освітньої та методичної роботи за 2019-2020 навчальний рік.

3. Про рівень готовності дітей до шкільного навчання (за результатами тестування)

4.«Відкритий мікрофон»: запитання, точка зору, пропозиції щодо вдосконалення навчально-виховної, методичної роботи в ЗДО в наступному 2020/2021 н. р.

5. Організація літньо-оздоровчої кампанії. Планування навчально-виховної роботи на літній період.