ПРО НАС

НАША ІСТОРІЯ

Як кожна людина має свою біографію, так і ЗДО6 має свою історію.

Будівлю дитячого садка №6 здано в експлуатацію з 20 листопада 1953 року. Згідно наказу Ужгородського міськвно 46 від 24.11.1953 року розпочато роботу в дитячому садку з 04 січня 1954 року.

Відомча належність: комунальне майно.

Проектна потужність 64 дітей.

Кількість груп4.

Розташований по вулиці Капітульній, 20( в той час - вул. Кремлівська).

У 1995-1996н.р. за бажанням батьків у 2-х групах навчально-виховний процес почав проводитися угорською мовою та у 2-х групах – російською.

- 2002р. – йде запровадження Закону «Про дошкільну освіту». Дитячий садок має статус дитячого навчального закладу. Оновлюється зміст і форми роботи. Актуальними є: інноваційні підходи до навчання і виховання, концептуальні засади розвитку дошкільника, як особистості згідно з вимогами Базового компонента дошкільної освіти.

- 2003р. – ювілейний рік ДНЗ, 50 років від дня заснування. Закладено міцний фундамент підготовки дитини до життя. Досягнення, проблеми, перспективи висвітлюються в групових газетах, листівках, малюнках, альбомах, творчих роботах дітей, батьків, вихователів, звітах гуртківців, фотомонтажах, музичних композиціях. Новаторство і нешаблонність у щоденній діяльності протягом 50 років дістали популярність серед ДНЗ міста.

2006р. – робота спрямована на 5 пріоритетних напрямків: якісна освіта, виховання духовності, демократизація і гуманізація навчально – виховного процесу, соціальний захист навчально – виховного процесу, інноваційний розвиток. Створюється сприятливий психологічний клімат. Відповідно до вимог часу оновлюється предметно – розвиваюче середовище для забезпечення всебічно розвинених, духовно багатих, фізично досконалих, талановитих дітей.

День сьогоднішній

- 2011р. – очолює дошкільний заклад Афоніна Людмила Михайлівна. Уся робота колективу спрямована на вдосконалення освітнього процесу, на побудову його відповідно до сучасних вимог. ДНЗ являє собою відкриту систему соціально – освітньої інфраструктури міста. Це дозволяє здійснювати виховання дітей в дусі широкої соціальної комунікативності, відповідного відношення до себе, оточуючих людей і природи, здорової, гармонійно розвинутої, вільної і позитивно налаштованої особистості.

- 2016р.- дошкільний заклад став учасником проекту покращення санітарних умов у дитсадках міста Ужгорода, який реалізовувався громадською організацією «Карпатське Агенство Прав Людини «Вестед» у партнерстві з управлінням освіти Ужгородської міської ради за підтримки народу Японії. У ході цього проекту було забезпечено харчоблок ДНЗ технологічним обладнанням (електричні сковорідка, духова шафа, м`ясорубка, холодильне обладнання – морозильна камера та холодильна шафа).

-2017 р.- дошкільний заклад стає учасником програми «Розвиток ДНЗ у Карпатському басейні», яка реалізовується за підтримку Угорського уряду у співпраці із Закарпатським угорськомовним педагогічним товариством. У рамках цієї Програми в ДНЗ проведено сучасні ремонтні роботи із замінною підлоги, встановлення сучасного освітлення, часткове оновлення дитячих меблів.

-2018р.- відкривається 3-тя група з угорською мовою навчання.

- 01.11.2018р. - ми називаємося Заклад дошкільної освіти №6 "Сонечко" загального розвитку Ужгородської міської ради Закарпатської області.

Ось таке в нас життя! Кожен працівник на своєму місці робить все залежне від нього і ще трохи більше, усвідомлюючи, що інвестиції в сьогоднішнього малюка – це внесок не лише в його особисте майбутнє, а й у благополуччя всієї країни.