Розвивальне середовище

Одним із головних завдань  закладу дошкільної освіти є створення для дітей різнобічного розвивального середовища, яке дало б кожній дитині можливість проявити себе. Правильно орга­нізоване розвивальне середовище дає дитині змогу відчути психоло­гічну захищеність, сприяє розвитку її особистісних якостей, здібнос­тей, допомагає оволодіти різними способами діяльності. Таке середо­вище спрямоване на формування у дітей активного пізнавального ставлення до навколишнього світу предметів, людей, природи.

Розвивальний простір (природна, культурна, соціально-складові, простір власного „Я” групової кімнати) передбачає створення спеціальних осередків: природознавчий, дитячого експериментування, трудової діяльності, художнього слова, народознавства, розвивального навчання, спортивний, музичний.
Пошуково-дослідницька діяльність

Логіко-математичний розвиток