Субота, 26.05.2018, 11:09
Головна | Сторінка першокласника | Реєстрація | Вхід

Що повинна знати дитина, що готується йти до школи :

Батьки часто запитуть, що повина знати дитина, для того, щоб легко освоювати програму школи. Ми приведемо невеликий перелік основних вмінь майбутнього першоклсника, ви можете самостійно перевірити чи достньо в дитини знань, а за можливості поповнити їх.

1. Дитина обов'язково повинен знати букви, зливати легкі букви в склади
2. Він повинен вміти розпізнавати звуки на слух, розрізняти приголосні і голосні звуки.
3. При вимові вами слів він повинен знаходити потрібний звук, також придумувати слова, де присутній цей звук.

4. Рахувати до десяти і назад. Бажано рахувати до 20 і навіть до 100 але це необов'язково, дійте з урахуванням здібностей дитини.
5. Він повинен знати своє ім'я, прізвище, по батькові та домашню адресу. Бажано, щоб знав імена, прізвища та по батькові своїх батьків.
6. Дитина повинна вміти називати відмінність і ознаки пір року, знати назву місяців і днів тижня, а також назвати сьогоднішньої день і число.

7. Він повинен вміти пояснити, в чому відмінність диких тварин від домашніх, птахів і тварин, яку користь приносять різні домашні тварини людині. Бажано вміння називати дитинчат тварин і птахів.
8. Необхідно навчити дитину правильно перераховувати найменування фруктів, овочів, ягід, дерев, чагарників. Він вже повинен знати, який у них колір і смак, де вони ростуть.
9. Дитина повина орієнтуватися в назвах геометричних фігур.