Всеукраїнська щорічна акція «16 днів проти насильства»

План заходів
до Всеукраїнської щорічної акції «16 днів проти насильства»
                                      З 25.11. по 10.12.2020р.

Захід Дата проведення Група Відповідальний
1.

Тематичні виставки матеріалів з питань запобігання насильству в сім’ї 25.11-10.12.
  Вихователь-методист
2.

Розміщення інформаційних матеріалів, відеоуроків для батьків та дорослих на сайті та  у батьківських групах 18.11-10.12.
  Директор, вихователь-методист, педагоги
  Поширення інфографіки для батьків «Навчіть свою дитину правила «Тут мене не торкайся» з метою захисту дітей
від сексуального насильства
18.11-10.12.2020   Педагогічні працівники
3. Перегляд відеороликів, соціальної реклами «Стоп насильству», бесіда з дітьми за змістом. 03.12.2020 Ст..гр.
«Краплинка»
Артемюк В.В.
Білак І.А.
4. Розміщення інформаційних матеріалів у батьківських групах Вайбер  на тему «Виховання без насильства» 25.11-10.12.
  Педагогічні працівники
5. Перегляд відеороликів на тему «Права і обов’язки дітей», «Уроки доброти тітоньки Сови». 08.12.
Гр..
«Метелики»
Берец В.Д.
Медєші К.О.
6. Оформити тематичні куточки: «Протидія жорстокому поводженню з дітьми», «Ні, булінгу!». 25.11-10.12.
Жека Л.І.
7. Тренінг для педагогів «Попередження насильства жорстокості в сім′ї та дитячому колективі» 10.12.2020   Практичний психолог
Жека Л.І.
До Всеукраїнської щорічної акції «16 днів проти насильства» було розроблено план заходів з  25.11.2020 по 10.12.2020р. В межах акції у ЗДО №6 «Сонечко» оформлено тематичні куточки  «Протидія жорстокому поводженню з дітьми», «Ні, булінгу!», педагогами закладу розміщувались інформаційні матеріали для батьків у батьківських групах на платформі Фейсбук Закон України "Про запобігання та протидію домашньому насильству".
Була поширена інфографіка для батьків «Навчіть свою дитину правила «Тут мене не торкайся» з метою захисту дітей від сексуального насильства.
З вихованцями старшого віку (вихователі Медєші К.О., Артемюк В.В.) було проведено тематичні заняття «Права і обов’язки дітей», «Уроки доброти тітоньки Сови».

Завершенням акції стало проведення тренінгу для педагогів «Попередження насильства, жорстокості в сім'ї та в дитячому колективі», на якому вихователі та педагогічні працівники закладу виготовили символічне Дерево здорових взаємовідносин.