Головна » 2015 » Листопад » 23

У дошкільному навчальному закладі з 09 по 13 листопада 2015 року проходив Тиждень безпеки дорожнього руху. Всі заплановані заходи були спрямовані на вироблення готовності вихованців запобіганню випадків травмування під час переходу по вулиці, дорожньо-транспортних пригод.
     У кожній групі був оформлений інформаційний куточок з правил безпечної поведінки на дорозі, де батьки мали змогу ознайомитися з матеріалами  щодо правил безпечної поведінки їх та їхніх дітей.
    Також було оформлено осередок для дітей з правил безпеки на дорозі, де знаходиться різноманітний ілюстрований матеріал, «живі картинки» для вирішення дітьми нестандартних ситуацій, дидактичні ігри для закріплення знань з безпеки на дорозі.
     У цікавій доступній формі діти здобули  необхідну ... Читати далі »

Переглядів: 569 | Додав: dnz6kap20 | Дата: 23.11.2015 | Коментарі (3)