Головна » 2020 » Жовтень » 01
У всьому світі щорічно 1 жовтня відзначається Міжнародний день людей похилого віку, а в Україні – ще й День ветерана.
Вважається, що людина, яка дожила до похилого віку, гідна поваги навіть тільки тому, що їй це вдалося. Далеко не всім дано відчути мудрість своїх років.
Літня людина має винятковий досвід і терпіння, наполегливість у досягненні поставлених завдань.
З нагоди відзначення Міжнародного дня людей похилого віку і Дня ветерана у нашому закладі проведено такі заходи:
- Інтегроване заняття «Супер бабуся і супер дідусь» із фотовиставкою - гр.. «Краплинка», вих.. Артемюк В.В.
- Виготовлення подарунків для дідусів та бабусь – гр.. «Сонечко», вих.. Грабар К.В.,
гр.. «Гномики», вих..Бейреш А.Л. - Конкурс серед дітей старшої групи на краще читання віршів про сім'ю, родину, бабусь та дідусів «Люблю тебе, моя дорога бабусю»,
гр.. «Метелики», вих.. Кіш К.О. - ... Читати далі »
Переглядів: 682 | Додав: dnz6kap20 | Дата: 01.10.2020 | Коментарі (0)

ШАНОВНІ БАТЬКИ!

Доводимо до Вашого відома, що під час адаптивного карантину прийом дітей буде здійснюватися з 7.00 до 9.00 годин.
Для безпеки дітей після 9.00 вхід на територію закладу заборонено.
Дякуємо за порозуміння! Будьте всі здоровими!
Переглядів: 281 | Додав: dnz6kap20 | Дата: 01.10.2020 | Коментарі (0)