Головна » 2023 » Січень » 24
День Соборності України День Соборності України – свято, що відзначається щороку в день проголошення Акту возз'єднання Української Народної Республіки та Західно-Української Народної Республіки, що відбулося 22 січня 1919 року в Києві.  В ЗДО №6 «Сонечко»  також відзначали День Соборності України. У період 20.01-23.01.2023 на честь святкування Дня Соборності та Свободи України у всіх вікових групах з дітьми були проведені бесіди на тему: «Одна, єдина, неділима Україна» з переглядом фільму «День Соборності»”, що мали на меті виховувати у дошкільників почуття єдності та розуміння того, що разом ми здатні подолати всі труднощі.  Вікторина «Як я знаю Україну?» та конкурс малюнків «Діти України хочуть миру»  сприяли закріпленню знань про символи рідної держави. Діти відгаували загадки, грали в ігри, танцювал ... Читати далі »
Переглядів: 7186 | Додав: dnz6kap20 | Дата: 24.01.2023 | Коментарі (1013)