Головна » 2020 » Листопад » 27 » Дітям про Голодомор 1932-1933 років в Україні
Дітям про Голодомор 1932-1933 років в Україні
З метою гідного вшанування жертв Голодомору 1932-1933 років у ЗДО№6 «Сонечко» були проведені заходи з метою вшанування пам’яті жертв голодомору, донесення до дітей масштабів жорстокості, з якою винищували український народ, виховання особистої стурбованості кожного за події тих років. В цей день у закладі було обмежено проведення розважальних заходів, приспущено прапор та вшановано пам'ять загиблих від голоду українців хвилиною мовчання. З дітьми було проведено бесіди на тему «Хліб – усьому голова», години спілкування «Скорботна пам'ять поколінь». Діти ознайомилися з символом Голодомору «Незабудьки пам'яті». У знак вічної пам’яті жертв голодомору діти виклали на стіл вишитий рушник та сніпок пшениці, аби кожен не забував про ті страшні події, аби вшанував хвилиною мовчання душі померлих від голоду дітей, батьків, дідів… Пам'ять про Голодомор має бути вічною, як реквієм, як пересторога всім людям на землі.
Підсумком до всіх проведених заходів стала тематична лекція  для працівників закладу «Чорний дзвін голодомору», приурочена Дню пам’яті жертв голодомору.

Переглядів: 622 | Додав: dnz6kap20 | Рейтинг: 0.0/0
Ім`я *: