Головна » 2020 » Жовтень » 1 » Міжнародний день людей похилого віку
Міжнародний день людей похилого віку
У всьому світі щорічно 1 жовтня відзначається Міжнародний день людей похилого віку, а в Україні – ще й День ветерана.
Вважається, що людина, яка дожила до похилого віку, гідна поваги навіть тільки тому, що їй це вдалося. Далеко не всім дано відчути мудрість своїх років.
Літня людина має винятковий досвід і терпіння, наполегливість у досягненні поставлених завдань.
З нагоди відзначення Міжнародного дня людей похилого віку і Дня ветерана у нашому закладі проведено такі заходи:
- Інтегроване заняття «Супер бабуся і супер дідусь» із фотовиставкою - гр.. «Краплинка», вих.. Артемюк В.В.
- Виготовлення подарунків для дідусів та бабусь – гр.. «Сонечко», вих.. Грабар К.В.,
гр.. «Гномики», вих..Бейреш А.Л. - Конкурс серед дітей старшої групи на краще читання віршів про сім'ю, родину, бабусь та дідусів «Люблю тебе, моя дорога бабусю»,
гр.. «Метелики», вих.. Кіш К.О. - Усі дошкільнята під керівництвом муз керівника Вікової О.С.виконали пісеньку «Молитва за бабусю».
Дорогі наші бабусі і дідусі! За щоденними турботами ми не встигаємо щиро подякувати вам за все те добро, яке ви робите для своїх дітей, онуків, правнуків. Прийміть же від нас низький уклін і велике спасибі!

Переглядів: 683 | Додав: dnz6kap20 | Рейтинг: 0.0/0
Ім`я *: