Головна » 2020 » Березень » 27 » Навчаємось під час карантину
Навчаємось під час карантину

ШАНОВНІ НАШІ ДОШКІЛЬНЯТА І БАТЬКИ!

Ми сумуємо за нашою великою дошкільною родиною, за дитячим гоміном, сміхом і веселощами. За оченятами, які мають можливість зазирнути в «чарівну країну дитинства», за маленькими рученятами, які малюють, підкидають м’яча, вирізають, пишуть. Ми на відстані відчуваємо Вашу любов, тепло, посмішку. Ми хочемо, щоб під час карантину Ваші дні були насичені захоплюючими, цікавими, приємними подіями. У ці важливі дні дорослішання Ви крок за кроком пізнавайте світ навколо, радійте творчості і своїм перши особистим успіхам. Пам’ятайте, що ми разом, ми допомагаємо Вам опанувати цікаві ідеї, творчі завдання, розвивальні ігри. Ми і надалі будемо давати своїм маленьким вихованцям ази знань, відкривати світ, учити їх нового й цікавого за допомогою Вас, батьки. Любі наші, ми Вас дуже, дуже любимо!!! Всі завдання ви можете знайти у соціальній мережі Facebook, де створені групи з дистанційного навчання для дітей з угорською мовою навчання (засновник Грабар К.В.) та різновікової групи "Краплинка" (засновник Артемюк В.В.) для дітей з російською мовою навчання.

Переглядів: 276 | Додав: dnz6kap20 | Рейтинг: 0.0/0
Ім`я *: