Головна » 2021 » Червень » 4 » Тиждень безпеки дитини
Тиждень безпеки дитини
З метою  поліпшення  якості  освітньо-виховної  роботи  з  дітьми  з  питань особистої  безпеки  та  захисту  життя,  пропаганди  здорового  та  безпечного способу  життя  серед  дітей  та  батьків,  вироблення  у  дітей  дошкільного  віку умінь та навичок щодо захисту свого життя і здоров'я  під   час  надзвичайних ситуацій з 19 по 23квітня 2021року був проведений «Тиждень безпеки дитини».
   Під  час  «Тижня  безпеки  дитини»  проведено   заходи  відповідно  до розробленого Плану:
  • проведено бесіди, рольові  та дидактичні ігри, ігри-моделювання ситуацій, спортивні розваги  тощо,  спрямовані на  формування у дітей ціннісного ставлення до власного здоров’я та життя та  поліпшення якості навчально-виховної роботи з питань особистої безпеки та захисту життя;
  • перевірено наявність журналів проведення інструктажів з охорони праці та безпеки життєдіяльності;
  • підготовлено  матеріали  та  оформлено  стенди  «Бережемо  життя  і здоров’я дітей» ;
  • оформлено куточки «Безпека дитини» в кожній віковій групі;
  • організовано та проведено незабутню зустріч дошкільнят з пожежно-рятувальним загоном м.Ужгорода.
  • Пожежна машина разом з рятувальниками  прибула на територію дошкільного  закладу.  Велика, потужна, яскраво-червона машина була у центрі уваги дошкільнят протягом години.Пожежники  продемонстрували спорядження, дали малятам приміряти пожежні каски і навіть дозволили побувати всім бажаючим всередині автомобіля, а таких було чимало! Кульмінацією зустрічі було те, як один із працівників пожежно-рятувальної служби вміло продемонстрував як працює технічне обладнання. На прохання малят пролунала вже знайома всім сирена пожежної машини.

Переглядів: 356 | Додав: dnz6kap20 | Рейтинг: 0.0/0
Ім`я *: