Вівторок, 17.10.2017, 13:00
Головна | Реєстрація | Вхід

Головна » 2015 » Листопад » 23 » Тиждень безпеки дорожнього руху
Тиждень безпеки дорожнього руху

У дошкільному навчальному закладі з 09 по 13 листопада 2015 року проходив Тиждень безпеки дорожнього руху. Всі заплановані заходи були спрямовані на вироблення готовності вихованців запобіганню випадків травмування під час переходу по вулиці, дорожньо-транспортних пригод.
     У кожній групі був оформлений інформаційний куточок з правил безпечної поведінки на дорозі, де батьки мали змогу ознайомитися з матеріалами  щодо правил безпечної поведінки їх та їхніх дітей.
    Також було оформлено осередок для дітей з правил безпеки на дорозі, де знаходиться різноманітний ілюстрований матеріал, «живі картинки» для вирішення дітьми нестандартних ситуацій, дидактичні ігри для закріплення знань з безпеки на дорозі.
     У цікавій доступній формі діти здобули  необхідну інформацію через проведення занять, спостережень, дидактичних ігор, бесід, рухливих ігор.

Переглядів: 440 | Додав: dnz6kap20 | Рейтинг: 0.0/0
Ім`я *: