Неділя, 17.12.2017, 16:42
Головна | Реєстрація | Вхід

Головна » 2016 » Квітень » 6 » Увага! Поліомієліт!
Увага! Поліомієліт!

ПРОФІЛАКТИКА ПОЛІОМІЄЛІТУ

Поліомієліт – це вірусне інфекційне захворювання, що уражує нервову систему і викликає повний параліч. Вірус проникає  в організм через рот і розмножується  в кишечнику. Симптоми захворювання: висока температура, втома, головний  біль, нудота,  регидність шиї та біль у кінцівках.

Профілактика.

Поліомієліт невиліковний, але його можна попередити за допомогою вакцинації.

Щеплення проти поліомієліту входять до календаря профілактичних щеплень:

•  вакцинація складається з трьох щеплень і проводиться дітям у віці 3, 4 і 5 місяців, перші 2 щеплення -  з використанням інактивованої вакцини проти поліомієліту(ІПВ);
  • ревакцинація проводиться дітям у віці 18 місяців, 6 та 14 років з використанням оральної поліомієлітної вакцини (ОПВ).

Увага, шановні батьки!

Терміново звертайтесь за медичною допомогою, якщо у дитини, раніше не вакцинованої проти поліомієліту, спостерігається висока температура, головний біль, біль у горлі, м’язах та кістках, нежить блювота, раптове порушення ходи.

Переглядів: 224 | Додав: dnz6kap20 | Рейтинг: 0.0/0
Ім`я *: